Neden MyBox

1 My Box gereksiz tekrarları engeller. Bir konuyu kısa hafızadan uzun hafızaya göndermek için birçok tekrar yapmanız gerekir. Örneğin, My Box olmadan bir sayfayı tam anlamıyla ezberlemek yani uzun hafızaya kaydedebilmek için 3-4 kez okumanız gerekir. Bu işlemi uygularken bilmediklerinizin yanında bildiklerinizi de tekrar etmiş olursunuz. My box ile ise hedef bilmediklerinizin tekrarıdır ve bu prensipte hazırlandığı için zaman kaybını ortadan kaldırır.

2 My Box’ta oyuna ara verdiğinizde bir kaybınız olmaz. Sadece kartlara tekrar göz atmanız yeterli olacaktır. Ancak elbette bizim tavsiyemiz My BOx’ı düzenli kullanmanızdan yana.

3 My Box sizing zaman yönetimi becerinizi geliştirmenize yardımcı olur. Bu sayede ölü ve kullanılamaz zaman olarak değerlendirdiğiniz zamanlardan bile en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. (Örneğin; otobüslerde, metroda, uzun yolculuklarınız vb.)

4 My Box ile öğrenmek sıkıcı değil aksine çok daha kolay ve eğlencelidir. Puan almanız ve başarılı olmanız size sıkıcı bir çalışmadan daha çok eğlenceli bir aktivite içinde olduğunuzu hissettirir.

5 My Box öğrendiklerinizi entegre ederek, daha önce doğru şekilde depolanan bilgilerinizi geri gönüştürmeyi kolaylaştırır.

Ücretsiz Danışmanlık

formu doldurun sizi danışman için arayalım