My Box’ın Başarı Sırrı Ne?

Bilimsel tekniklerden ve hafızanın öğrenme sistemine dair bilgilerden yararlanılarak hazırlanması ve öğrenmenin matematiğini çözerek kullanıcıya daha kolay, verimli ve eğlenceli yollar sunmasıdır. My Box yazılımı sayesinde küçük parçalar halindeki içerikleri, kısa hafızadan uzun hafızaya kalıcı olarak aktarmış olursunuz.

My Box Neden Tercih Ediliyor?

My Box, öğrenmeyi kalıcı hale getirmeyi sağlarken aynı zamanda size bazı avantajlar sunar. Hadi bu avantajları aşağıda inceleyelim.

Hedefinize Kalıcı Olarak ve Kolayca Ulaşırsınız

Zaman içinde öğrendiklerimizin çoğunu unutuyoruz. Yaklaşık olarak ilk 42 saatte öğrenilenlerin %54’ü unutulur ki buna Ebbinghaus unutma eğrisine göre unutkanlığın zirvesi denir. My Box, Ebbinghaus unutma eğrisine göre tasarlanmıştır. My Box yazılımı, tekrarların zamanlarını kalıcı öğrenmeye uygun şekilde ayarlar. Sürekli, gereksiz ve verimsiz tekrarlar yapmak yerine, zaman kazanmanıza da yardımcı olur. Öğrendikleriniz kolayca uzun hafızanızda yerini alır.

Öğrenmek Artık Daha Eğlenceli

Skinner Tekniği sayesinde My Box ile İngilizce kelimeleri öğrenmek isteyen kişi, konuyu ve kelimeleri tamamen öğrendikten sonra seviye atlayabilmekte ve öğrendikçe puan kazanabilmektedir. Dolayısıyla öğrenilen bilgiler ve kelimeler karşılığında alınan puanlar hem kişinin öğrenmeye dair ilgisini arttırmakta hem de öğrenilen bilgileri kalıcı hal getirmeyi başarmaktadır. My Box eğlenceli bir öğrenme yoludur.

Öğrenirken zaman kazanırsınız

My Box sayesinde gereksiz tekrarları önlemiş olursunuz ve böylece diğer işlerinize, ailenize, arkadaşlarınıza daha çok zaman ayırabilirsiniz. Örneğin, bir sayfayı tam anlamıyla ezberlemek yani uzun hafızaya kaydedebilmek için en az 3-4 defa okumanız gerekir. Ancak bu işlemi yaparken bilmediklerinizin yanında bildiklerinizi de tekrar etmiş olursunuz. Oysa My Box’ta hedef, bilmediklerinizin tekrarıdır ve bu prensip sayesinde hem zamandan kazanır hem de öğrenmekten daha çok verim alırsınız.

Ücretsiz Danışmanlık

formu doldurun sizi danışman için arayalım

istek gönderin

Ücretsiz seviye belirleme

Para iade garantisi

Kolay çevrimiçi alışveriş

Ücretsiz Danışmanlık

formu doldurun sizi danışman için arayalım

istek gönderin